Суббота, 12.07.2025, 03:45
Всё о политике
Главная | Каталог статей Добавить в закладки!
Меню сайта
Категории раздела
Новости БЮТ [537]
Новости Партии Регионов [127]
Новости организации "Фронт Перемен" [475]
Видео [4]
Новости Украины [138]
Наш опрос
Кого вы поддерживаете на президентских выборах?
Всего ответов: 946
Владельцам сайтов
Лучше получать по 1% от усилий 100 человек,
чем 100% только от своих собственных усилий.
J. Paul Getty
Тут могла быть Ваша реклама
Главная » Статьи » Новости организации "Фронт Перемен"

Арсеній Яценюк знає, як відродити село
Кандидат на пост Президента України Арсеній Яценюк в четвер на зустрічі з сільськими головами Полтавської області виклав свій план відродження села.

Одним із основних пунктів цього плану має стати мотивація розвитку села через перерозподіл бюджетних коштів: «Треба, щоб була зацікавленість - зв’язка між тим, скільки ви зібрали податків, і тим, скільки у вас залишилося в бюджеті. Я дам вам цю мотивацію».

Крім того, переконаний Арсеній Яценюк, необхідно ретельно спроектувати будівництво капітальних інфраструктурних об’єктів у селі, аби не було як зараз, коли 70% коштів втратили на об’єктах незавершеного будівництва: «Треба сісти, по кожній області порахувати, що там треба, розробити проект на 5 років. І знати: в цьому селі робимо дорогу, наступного року робимо фельдшерсько-акушерський пункт, через рік робимо школу. Я знатиму, що за 5 років маю витратити на ваше село, умовно кажучи, 5 мільйонів. Я це спланував, дав їх і не роблю незавершених об'єктів будівництва. Немає сенсу профінансувати 3 кілометри газової труби, а потім 10 років чекати ще на 3 кілометри».

Він підкреслив, що проект села треба розробити так само, як проект усієї країни. «Немає проекту – ти не розумієш, що робити. Так само і весь проект країни», - додав він.

Але передусім, зазначив кандидат в президенти, треба, щоб село запрацювало і почало заробляти. Оскільки для того, щоб виділити бюджетні кошти, треба спочатку наповнити бюджет. Просто від зміни системи перерозподілу коштів, яких реально немає, нічого не зміниться. «Питання фінансування села полягає не в тому, як буде поділено бюджетний кодекс. Там ділити нічого - нуль на нуль завжди дає нуль, що б ти з ним не робив. Питання в тому, чи зможемо ми запустити в селі економічне життя, чи здатні ви отримати те ж сільське господарство, того ж фермера і найважливіше – чи зможемо ми отримати ринок сільськогосподарської продукції».

Єдиний капітал, який сьогодні є в України, - це земля і сільське господарство, підкреслив Арсеній Яценюк: «Це те, на чому можна заробляти, з чого може жити країна».

Він зазначив, що сьогодні треба вирішити два завдання: нагодувати Україну дешевими і якісними продуктами харчування, а також вийти на зовнішній ринок - повернути російський ринок і завоювати європейський. «І без села, без землі нічого не зробиш», - додав політик.

Арсеній Яценюк розповів, як допоможе селу. На його переконання, держава має розвивати сільськогосподарське виробництво за допомогою дотацій, пільгових кредитів на сільськогосподарську техніку. Найголовніше - сформувати внутрішній ринок сільгосппродукції. Крім того, переконаний він, треба закрити кордони «для неякісної дешевої й контрабандної імпортної продукції».

Кандидат в президенти підкреслив, що для відновлення села треба розвивати великотоварне господарство, однією з головних складових якого має стати переробна промисловість на селі: «Що таке крупнотоварка? Це переробка. Що таке переробка? Це робота. Немає сенсу везти зерно за 300 кілометрів. Я ставлю завдання: у Європі торгуємо не зерном, в Європі торгуємо борошном, вже переробленим м'ясом, молочними продуктами. Ставте заводи, сертифікуйте. Гроші дам. Тільки робіть».

Якщо в селі з’явиться переробна промисловість – з’являться робочі місця: «Товаровиробник потягне молодь, бо в нього виходу іншого немає – йому потрібні ті люди, які здатні робити, які знають, що робити. З'явиться худоба, хату сільську викуплять, дадуть невеликий кредит, щоб селянин її відремонтував. Оце те, що я бачу у великотоварці».

Арсеній Яценюк наголосив, що такі зміни не відбудуться за один рік. Для цього треба роки послідовної державної політики в сфері сільського господарства.

Источник: http://frontzmin.org/view_post.php?id=966


Категория: Новости организации "Фронт Перемен" | Добавил: Journalist (04.12.2009)
Просмотров: 447 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Помогите сайту
U268896420072
R376230495561
Z352648267251
Пользовательского поиска
Реклама
Copyright MyCorp © 2025 Сайт управляется системой uCoz